از کجا شروع کنم ؟

از کجا شروع کنم؟

 

از شما بازدید کننده ی محترم و گرامی متشکرم

متشکرم که این جسارت رو دارید تا با تغییر در نوع نگرش و دیدگاه خود با کمک هم جهانی زیباتر بسازیم. برای شروع کار کافیست از طریق فرم مقابل اطلاعات تماس خود را وارد نمایید تا  اولین پل ارتباطی ما با شما شکل گرفته و در گام دوم از شما دعوت میکنیم که فرم درخواست جلسه ی کوچینگ را تکمیل نمایید تا جهت ایجاد بهره وری بیشتر در جلسه ی آزمایشی، اطلاعات حداقلی از کسب و کار شما توسط کارشناسان ما بررسی و سپس جهت برگزاری جلسه ی رایگان با شما تماس حاصل نمایند.

فرم درخواست مشاوره رایگان

لطفا فرم زیر را پر کنید تا اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

سهیلا سرگزی

کوچ حرفه ای توسعه فردی و سازمانی با معرفی الگوی مناسب و بومی شده در حوزه مدیریت و توسعه منابع انسانی با مقتضیات سازمانهای ایرانی که مورد تایید عموم قرار گرفته است.

کمک به مدیران و کارآفرینان سازمانهای ایرانی در انتخاب و بکارگیری الگوهای مناسب مرتبط با مدیریت منابع انسانی. آموزش، پرورش و توانمندسازی جامعه‌ی شاغل در حوزه منابع انسانی با رویکردهای نوین توجه به نیازهای حال و آینده سازمانها نیز از فعالیت های ایشان می باشد.

خانم سرگزی تمام تجربیات و مهارت های خود را در قالب آموزش ها و دوره هایی در اختیار عموم قرار داده تا تمامی صاحبان کسب و کار از این موارد استفاده نموده و به موفقیت های بیشتری دست یابند.

پیشنهاد شگفت انگیز

برای دریافت مشاوره رایگان

ارسال ایمیل
این فرصت  استثنایی را از دست ندهید
close-link

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!