چه کسانی از قانون جذب نتیجه می‌گیرند ؟

دسته بندی ها : توسعه فردی 26 سپتامبر 2021 سهیلا سرگزی 740 بازدید
نتیجه گیری از قانون جذب

چه کسانی از قانون جذب نتیجه می گیرند؟

قانون جذب هزاران سال است که رواج و قدرت دارد و اگر به درستی تمرین و استفاده شود شما را به موفقیت های مطلوبی خواهد رساند.

⏹قانون جذب دقیقا چیست؟

⏹چگونه می توانید از آن برای رسیدن به اوج قدرت و موفقیت بهره برد؟

⏹آیا همه افراد از قانون جذب نتیجه می گیرند؟

برای پی بردن و دانستن تمام سوالات ابتدا به مفهوم ساده ای از تعریف قانون جذب می پردازیم.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یک نیروی متافیزیکی است، به عبارتی یک ایده و تکنیکی که بر آنچه تمرکز کنید جذب خواهید کرد.

به عبارتی ساده قانون جذب شبیه نیروی گرانشی عمل می کند. همان طور که کشش گرانشی بین خورشید و سیارات وجود دارد و آن ها را در مداری پیوسته نگه می دارد. این قانون بین باور ها، اعتقادات و رفتار های افراد قرار داشته و آن ها را پرورش می دهد.

قانون جذب

بسیاری از افراد تجاری موفق، موفقیت خود را به قانونی به نام قانون جذب نسبت می دهند. طبق این قانون ذهن و افکار شما تابع دستوراتی است که به مغز صادر می کنید. اگر انرژی مثبت را جذب کنید، در نتیجه انرژی مثبت نیز از خود ساطع می کنید که به دنبالش نتایج خارق العاده ای مشاهده خواهید کرد. بالعکس اگر بر افکار منفی و ترس تمرکز کنید، این ترس ها خود به خود محقق شده و تاثیرات منفی را به دنبال دارند.

همه ما توانایی جذب رویا ها و همچنین اهدافی که بر روی آن ها تمرکز می کنیم به زندگی خود داریم. به عبارت دیگر ذهن ما قدرت این را دارد که افکار و اهداف ما را به واقعیت عمل کند.

قانون جذب چگونه ظاهر می شود؟

افکار مثبت رویداد های مثبت را جذب می کند، افکار منفی رویداد های منفی را جذب می کند. به طور مثال اگر به موفقیت فکر کنید و اجازه ندهید شک و تردید در ذهن شما ایجاد شود، با قدم های محکم تر و استوارتر به سمت اهداف خود گام بردارید، در نهایت به موفقیت های بزرگی خواهید رسید.

ذهن مانند آهن ربا عمل می کند، بسیاری از افکار را با تمرکز بر آن، تجسم واقعی و هدایت انرژی، آن ها را به سمت خود می کشیم.

چه زمانی قانون جذب تحقق می یابد؟

بهترین راه برای وارد کردن قانون جذب در زندگی، عملی کردن یا استفاده از آن می باشد. خواندن مقالات و مطالب مرتبط با آن در صورتی موثر خواهند بود که اقدام به عملی کردن و تحقق آن باشید. آن گاه می بینید که نتیجه های شگفت انگیزی به دست خواهید آورد.

نکات تاثیر گذار برای نتیجه گرفتن اصولی از قانون جذب

گذشته را رها کنید: فراموش کردن و رها کردن گذشته، کاری بس دشوار است. بسیاری از مردم برای رهایی از زندان گذشته تلاش بسیار می کنند و کسانی که از قانون جذب برای خلاصی از گذشته و خاطرات آن  استفاده می کنند،  می تواند بسیار موثر و تاثیر گذار باشد.

 1. یک هدف خاص تعیین کنید: یک هدف مشخص و معلوم مطابق با علایق شخصی برای خود در نظر بگیرید، آن را یادداشت کنید و در فواصل منظم آن را مرور کنید. شاید در نگاه اول ساده به نظر بیاید اما از دید کارشناسان و روانشناسان این حوضه، هدفی که به صورت مکتوب باشد، نتایج شگفت انگیزی به دنبال خواهد داشت.
 2. آماده کردن ذهن خود برای اهداف مدنظر: برای اینکه قانون جذب رویاهای شما را محقق سازد، لازم است که سلامت ذهن و روان خود را در اولویت قرار دهید تا بهتر خود را برای موفقیت آماده سازید. به طور مثال تمرین کلمات مثبت و تاثیر گذار برای برطرف کردن نقاط ضعف خود می تواند بسیار موثر واقع شود.
 3. ایجاد عادات خوب: با خود فکر کنید چه عادات مثبتی می تواند به بهبود و تحقق بخشیدن به افکار و اهداف شما کمک کند.
 4. یادگیری رهاسازی و رها کردن: رهاسازی می تواند یکی از بزرگترین و سخت ترین چالش های مربوط به قانون جذب باشد. در عین حال که سخت و پر دغدغه می باشد اگر اصولی و به طور مداوم انجام شود، شما را به اهداف عالی و در نهایت شخصیتی مستقل تبدیل خواهد کرد.
 5. تمرین و تکرار: فرآیند تمرین و تکرار در هر اموری به شدت معجزه آفرین و ثمربخش می باشد. حداقل 5 دقیقه در روز مدیتیشن کنید تا سطح استرس و اضطراب خود را کاهش دهید.
 6. گام برداشتن به سوی اهداف و عملی کردن آن ها: اکنون وقت آن رسیده است که بر اساس برنامه ریزی هایی که انجام داده اید شروع به پایه ریزی و تحقق آن ها کنید.

مزایای قانون جذب

 1. قادر می سازد رویا ها و اهداف خود را عملی سازید: اگر فکر می کنید هیچ انگیزهای برای تحقق بخشیدن به رویاهایتان ندارید، قانون جذب به عنوان یک نیروی مغناطیسی بین رویا ها و اهداف شما قرار دارد و اقداماتی که باید برای تحقق آن ها انجام دهید، آسان می کند.
 2. خواهید آموخت چگونه به خودتان تکیه کنید: شما می توانید هر کاری را که می خواهید به تنهایی و بدون نگرانی انجام دهید. استقلال یک احساس بسیار قدرتمند است. قانون جذب به شما می آموزد که از ذهن و انرژی خود برای رسیدن به خواسته ها و آرزو ها استفاده کنید.
 3. نگرش مثبت پیدا خواهید کرد: داشتن نگرش مثبت در هر کاری ثمربخش است. به مرور زمان متوجه خواهید شد که همین نگرش مثبت چه موفقیت ها و تحولاتی را به دست خواهید آورد.

چند نمونه از کتاب های قانون جذب

 1. کتاب زمین جدید اثر اکهارت توله: این کتاب در مورد چگونگی محدود کردن تفکر و در نتیجه متوقف رشد و موفقیت شما صحبت کرده است.
 2. کتاب قدرت تفکر مثبت نوشته نورمن وینسنت پیل: این کتاب به شما نشان می دهد که ریشه های موفقیت در ذهن شما نهفته است. به شما می آموزد که چگونه خود را باور داشته باشید و کنترل زندگی خود را در دست بگیرید.
 3. کتاب قدرت ضمیر ناخودآگاه اثر جوزف مورفی: این کتاب درباره نحوه عملکرد ضمیر ناخودآگاه شما صحبت می کند.بسیاری از سوالات ذیل در این کتاب پاسخ داده شده است.

 

 • قدردانی و طلب آرزوی خوب برای دیگران چه تاثیری بر زندگی ما می گذارد؟
 • تجسم چگونه به ما کمک می کند تا به اهداف خود برسیم؟

این کتاب شگفت انگیز ترین کتابی می باشد که شما را به ذهن نا خودآگاه شما هدایت می کند.

 

 1. کتاب ارتعاش اندیشه نوشته ویلیام واکر اتکینسون

طبق قانون جذب افکار شما قدرت و حق تجلی در زندگی شما را دارند.  این قانون به طور گسترده و با در نظر گرفتن چندین تکنیک اصولی و روانشناختی به تجسم  و بازسازی  ذهن افراد کمک می کند تا شرایط خود را به بهترین شکل ممکن رقم بزنند. بنابراین می توانید از قانون جذب برای پیشرفت در بسیاری از زمینه های زندگی خود استفاده کنید.

سهیلا سرگزی

راه آسان‌تری برای ارتباط با کاربران‌مان پیدا کرده‌ایم :) عضویت در کانال

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

 • چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.
 • چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.
 • چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  5 × پنج =

  لینک کوتاه :
  پیشنهاد شگفت انگیز

  برای دریافت مشاوره رایگان

  ارسال ایمیل
  این فرصت  استثنایی را از دست ندهید
  close-link

  عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان سیگما پلاس

  با عضویت در خبرنامه ویژه سیگما پلاس از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!